مصرف زیاد پروتیین باعث غلذت خون میشود پروتیین مصرفی کم کنید وبیشتر کربوهیدرات مصرف کنید.

--------------------------------------------------------------------------------

اگر پزشک تشخیص دادن که خون شما غلیظ هست.. حتما توصیه هائی برای شما خواهند داشت که یکی از اونها فصد هست و یا حجامت به روش علمی و (یا phelebotomy) است. اما اینکه چه غذاها و داروها ئی باعث کم شدن غلظت خون می شود... گزارشات زیادی به غیر از موردی که اشاره خواهیم کرد در اختیار نداریم... اما اگر شخص خودتان فرض را بر زیاد بودن غلظت خونتان گذاشته اید.. مسلما این توصیه ها نه تنها برای شما سودند نیست... بلکه ممکنه مشکلاتی برای شما نیز ایجاد کنه..

نوشیدن چای خون را رقیق‌تر می‌کند

محققان ژاپنی اخیرا کشف کرده‌اند که مصرف چای به طور مستمر موجب می‌شود غلظت خون تا حد زیادی کاهش یابد. دانشمندان ژاپنی پس از بررسی خواص چای در افرادی که این نوشیدنی را به طور منظم مصرف می‌کنند متوجه شدند که با افزایش ماده‌ای به نام «الکیل پیرازین» که از مواد اساسی طعم دهنده چای است خون رقیق می‌شود و هر چه مقدار این ماده در بدن زیادتر باشد به همان نسبت خون هم رقیق‌تر خواهد شد.

/ 1 نظر / 19 بازدید
مادر سپید

سلام بانو .. از سرچ درباره سندرم ملاس به این وبلاگ رسیدم .. وبلاگ خوبی دارید .. اطلاعات خوبی به خواننده هاتون میدین .. فقط یک نکته [خجالت] جسارتا غلظت با ظ دسته دار نوشته میشه نه ذال .. سلامت و برقرار باشید .